- ...
- Home
- Строительство и ремонт
- Сантехника
- Аксессуары для ванной и душа
- Держатели для полотенец
- Suport prosop Bisk Deco 00410
Suport prosop Bisk Deco 00410
-
Nota:
- Producator:
- Cod produs:28437
- Available:În stoc300
| Lățimea | 51 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 7.5 cm |
| Deschidere de montaj | 4 |
| Adâncime | 8 cm |
| Material | alama |
| Culoare | bronz |
| Numărul de bare | 1 |
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487004107 |
Fără întrebări până acum.








