Perie WC Bisk Niagara 00234
- Producator:
- Cod produs:28456
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.389 kg |
| Inălțime | 377 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 100 mm |
| Lăţime | 100 mm |
| Material | inox |
| Culoare | nichel |
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487002349 |
Fără întrebări până acum.







