Perie WC Nice Sea Orient 08214
- Producator:
- Cod produs:26700
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.359 kg |
| Inălțime | 122 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 91 mm |
| Lăţime | 91 mm |
| Material | ceramica |
| Culoare | alb/albastru |
| Producător | Nice Sea |
| Cod EAN | 5901487082143 |
Fără întrebări până acum.





