Tava de copt BrArt BR-46152/1
- Producator:
- Cod produs:79099
- Available:În stoc300
| Volumul | 1.52 l |
| Inălțime | 6.6 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 16.4 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 22.1 cm |
| Material | sticlă |
| Producător | BrArt |
Fără întrebări până acum.




