Tava de copt Maestro MR-1116-36
- Producator:
- Cod produs:173976
- Available:În stoc300
| Inălțime | 5.5 cm |
| Tip | pentru copt |
| Lungime | 36 cm |
| Forma produsului | dreptunghiular |
| Lăţime | 24.5 cm |
| Acoperire non-stick | da |
| Material | oțel carbon |
| În plus | Potrivite pentru mașini de spălat vase |
| Capac | nu |
| Fund detașabil | nu |
| Grill | nu |
| Producător | Maestro |
| Margine ondulata | nu |
| Acoperire internă | Granite |
| Cod EAN | 4820177146334 |
Fără întrebări până acum.

