Suport prosop Imprese Bilovec 101255B
- Producator:
- Cod produs:28759
- Available:În stoc300
| Lățimea | 45 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 56 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 50 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | alama |
| Culoare | negru |
| Producător | Imprese |
Fără întrebări până acum.



