Încărcător Samsung EP-T1510 Black
- Producator:
- Cod produs:31822
- Available:În stoc300
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Conector de cablu | USB type C |
| Tip | încărcător |
| Culoare | negru |
| Garanție | 12 luni |
| Curent maxim de ieșire | 5 A |
| Producător | Samsung |
| Puterea | 15 W |
| Cod EAN | 8806092697249 |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
Fără întrebări până acum.

