Suport prosop Bisk Umbra Plus 08117
- Producator:
- Cod produs:26800
- Available:În stoc300
| Lățimea | 6 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 12.4 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 3.7 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | metal , lemn |
| Culoare | negru/maro |
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487081177 |
Fără întrebări până acum.


