Stabilizator de tensiune Himel HTND 1.5kVA
- Producator:
- Cod produs:144033
- Available:În stoc300
| Tip | industrial |
| Sarcina maximă | 1500 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 250 V |
| Frecvența de operare | 50 Hz, 60 Hz |
| Tip de priză | EURO |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | cu sageti |
| Producător | Himel |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Cod EAN | 2100000928699, 8433754053503, 8433754053657 |
Fără întrebări până acum.


