Stabilizator de tensiune Ресанта ACH-1000 H2/1Ц
- Producator:
- Cod produs:115969
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 260х200х110 mm |
| Curent de intrare până la | 5.3 A |
| Greutate | 3.7 kg |
| Tip | uz casnic |
| Sarcina maximă | 1000 W |
| Numărul | 2 |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Culoare | alb |
| Frecvența de operare | 50 Hz |
| Tip de priză | EURO |
| Indicator tensiune | led |
| Producător | Ресанта |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Cod EAN | 4606059015642 |
Fără întrebări până acum.

