Set placute frână TEXTAR 2148703
- Producator:
- Cod produs:33758
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 123.2 mm |
| Lăţime | 59.2 mm |
| Grosime | 17.2 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | BMW , Land Rover |
| Număr OE | 3403241 , 34213403241 , 34216750160 , 34216761240 , 34216790071 , 6750160 , 6761240 , 6790071 , SFP000120 , SFP500210 , SFP500230 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.







