Set placute frână TEXTAR 2500901
- Producator:
- Cod produs:33526
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 123.2 mm |
| Lăţime | 61.2 mm |
| Grosime | 16.4 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | Audi , Seat , Skoda , Volkswagen |
| Număr OE | 8V0698451H,L3TD698451,L5QD698451A,3Q0698451,3Q0698451B,3Q0698451C,3Q0698451D,3Q0698451E,3Q0698451F,3Q0698451J,3QF698451,5G0698451,5Q0698451,5Q0698451AG,5Q0698451P,5Q0698451S,8V0698451A,8V0698451D,L5QD698451A,3Q0698451,3Q0698451B,3Q0698451C,3Q0698451D,3Q06 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.





