| Sistem de frânare | Brembo |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 2.36 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 164.8 mm |
| Lăţime | 69.35 mm |
| Grosime | 18.3 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Citroen , Fiat , Lancia , Peugeot |
| Număr OE | 4252.45 , 4254.59 , 4254.C2 , 7 175 297 8 , 7 177 007 0 , 7 177 252 5 , 7 736 221 6 , 7 736 485 9 , 9 949 362 , 9 949 517 , 4252.44 , 86 60 004 748 , 86 71 016 728 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


