| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.635 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 142.6 mm |
| Lăţime | 56 mm |
| Grosime | 16.5 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Lexus , Toyota |
| Număr OE | 04465-76010 , 04465-06150 , 04465-0E060 , 04465-33480 , 04465-F4030 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


