Set mobila de grădină Jumi OM-359598
- Producator:
- Cod produs:43669
- Available:În stoc300
| Altele | perne in set |
| Dimensiuni masă | 91x51x35 cm |
| Material | rattan artificial |
| Culoare | bej |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Jumi |
| Dimensiuni canapea | 137x66x70.5 cm |
| Componente | 2 fotolii , masă , sofa |
| Dimensiuni scaun | 81х66х70.5 cm |
Fără întrebări până acum.




