Set mobila de grădină Jumi OM-885950
- Producator:
- Cod produs:43025
- Available:În stoc300
| Dimensiuni masă | 144x74x67 cm |
| Material | rattan artificial |
| Culoare | gri |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Jumi |
| Dimensiuni canapea | 171x67x73 cm |
| Componente | 2 banchete , 2 fotolii , masă , sofa |
| Dimensiuni scaun | 65x68x73 cm |
Fără întrebări până acum.



