Set de pahari Kela 12417/11 2pcs
- Producator:
- Cod produs:61807
- Available:În stoc300
| Volumul | 250 ml |
| Acesta poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Pereți dubli | nu |
| Dimensiuni | 95x80 mm |
| Inălțime | 9.5 cm |
| Tip | păhare |
| Numărul | 2 шт |
| Material | sticlă |
| Destinaţie | pentru apă/suc |
| Culoare | transparent |
| Producător | Kela |
| Folosind un cuptor cu microunde | nu |
Fără întrebări până acum.


