Aspirator robot Hobot Legee 7
- Producator:
- Cod produs:26763
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 4500 mAh |
| Capacitate recipient | 0.5 litri |
| Zona de curățare | 240 m² |
| Dimensiuni | 340x339x97 mm |
| Puterea de aspirație | 2700 Pa |
| Volumul rezervorului de lichid | 0.34 l |
| Greutate | 4.5 kg |
| Baza pentru reîncărcare | da |
| Timp de lucru | 140 min |
| Perie laterală | da |
| Perete Virtual | da |
| Grafic de programmare a curățarei | da |
| Control | control vocal , control Wi-Fi |
| Culoare | negru |
| Tehnologie cartografică | senzor LIDAR |
| Garanție | 24 luni |
| Colectare praf | container |
| Tip raboty Tipul de lucru | Mod standard , Modul pentru îndepărtarea petelor , Modul pentru animale de companie , Modul de șlefuire , Modul de curățare chimică , Modul de curățare profundă , Modul Eco , Modul personalizat , Zone restricționate |
| Producător | Hobot |
| Tip de curățare | uscata , umeda |
| Nivelul de zgomot | 60 db |
| Filtru | filtru plasă , filtru de aer |
| Cod EAN | 4716873840181 |
Fără întrebări până acum.


