| Înălţime de lucru | 263 cm |
| Lățimea | 69 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Înălţime platformă | 103 cm |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
| Număr trepte | 3 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Material | oţel |
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 6933528762232 |
Fără întrebări până acum.


