| Dimensiune pliată | 139х49.5х108.5 cm |
| Lungimea totală | 139 cm |
| Lățimea | 49.5 cm |
| Inălțime | 139 cm |
| Tip | scară pliantă unilaterală |
| Număr trepte | 4+1 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Material | oţel |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Producător | Tolsen |
| Cod EAN | 2009884991976 |
Fără întrebări până acum.

