Pulverizator Gruntek BS-12-3BP (296004123)
- Producator:
- Cod produs:60631
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 8 Ah |
| Greutatea | 4.85 kg |
| Timp de incarcare | 600 min |
| Specificații suplimentare | bateria tine 16-12 cicluri de pulverizare |
| Tip | baterie |
| Volumul rezervorului cu soluție | 12 l |
| Debit max solutie | 1.2 l/min |
| Presiunea maximă | 4 bar |
| Metoda de transportare | de spate |
| Producător | Gruntek |
| Tip de baterie | Ni-Cd |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
Fără întrebări până acum.





