Lampă încorporabilă Fucida FF3708
- Producator:
- Cod produs:99746
- Available:În stoc300
| Tipul sursei de lumină | încorporat |
| Baza lampii | lumina Led încorporată |
| Clasa energetica | A + |
| Material carcasă | metal , plastic |
| Diametru | 120 mm |
| Unghiul razei | 120 ° |
| Dimensiunea lămpii | 120х30 mm |
| Gaura de montare | 90 mm |
| Durata de viață | 50000 ore |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 72 W |
| Culoarea carcasă | alb |
| Temperatura culorii | 3000 °K |
| Inălțime | 30 mm |
| Material difuzor | plastic |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul luminos | 630 lm |
| Culoarea difuzorului | alb |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Forma lămpii | rotund |
| Tensiunea de alimentare | 230 V |
| Tipul de montare | labele |
| Producător | Fucida |
| Puterea | 9 W |
| Lampă in set | da |
| Coeficient de ondulare | |
| Cod EAN | 4841919003708 |
| Cantitate | 1 |
Fără întrebări până acum.

