| Dimensiuni | 140х55х85 mm |
| Tip soclu | Euro |
| Tip | Euro |
| Voltaj | 220 |
| Materialul cadrului | plastic |
| Curent maxim de ieșire USB | 16 A |
| Grad de protecție | 20 |
| Materiale corp | plastic |
| Culoare | negru |
| Numarul de doze | 1 |
| Producător | REV |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Dimensiuni | 140х55х85 mm |
| Tip soclu | Euro |
| Tip | Euro |
| Voltaj | 220 |
| Materialul cadrului | plastic |
| Curent maxim de ieșire USB | 16 A |
| Grad de protecție | 20 |
| Materiale corp | plastic |
| Culoare | negru |
| Numarul de doze | 1 |
| Producător | REV |
Fără întrebări până acum.