Perie WC Bisk Basic 02478
- Producator:
- Cod produs:28371
- Available:În stoc300
| Greutate | 0.314 kg |
| Inălțime | 395 mm |
| Tip | de podea |
| Lungime | 95 mm |
| Lăţime | 95 mm |
| Material | inox |
| Culoare | crom |
| Producător | Bisk |
Fără întrebări până acum.




