| Lungime cablu | 1.8 m |
| Destinația | pentru jocuri |
| Tehnologie | cu fir |
| Dimensiuni | 70x40.5x122 mm |
| Senzor | optic |
| Greutate | 135 g |
| Interfaţă | USB |
| Numar butoane | 8 |
| Culoare | negru |
| Buton comutator DPI | da |
| Butoane laterale | da |
| Producător | 2E |
| Lumina de fundal pentru carcasă | da |
| Rezoluţie | 1200 dpi, 1600 dpi, 2000 dpi, 3000 dpi |
Fără întrebări până acum.


