Ochelari de soare Julbo Loop M Spectron 4 Blue/Green
- Producator:
- Cod produs:22312
- Available:În stoc300
| Forma lentilelor | oval |
| Varsta copiilor | 1-3 an |
| Material cadru | plastic |
| Tip | pt copii |
| Cadru de culoare | albastru |
| Lentilă | Spectron 4 |
| Culoarea lentilelor | gri |
| Lățime de lentilă | 41 mm |
| Producător | Julbo |
| Podului de lăţimea | 14 mm |
| Cod EAN | 3660576188860 |
| Lungime braț | 110 mm |
Fără întrebări până acum.



