Candelabru de perete Flitz Leuchten Mileaur (FL581-1W)
- Producator:
- Cod produs:133226
- Available:În stoc300
| Diametru | 190 mm |
| Materialul carcasei | metal |
| Serie | Mileaur |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Inălțime | 195 mm |
| Tip lampă | SMD LED |
| Lăţime | 190 mm |
| Max. puterea lămpii | 30 W |
| Material plafon | plastic |
| Tip patron | Bec încorporat |
| Culoare plafon | alb |
| Culoarea carcasei | nichel , crom |
| Producător | Flitz Leuchten |
Fără întrebări până acum.


