Lenjerie de pat pentru copii Veres Smiling Animals White/Grey (216.07)
- Producator:
- Cod produs:62758
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 7 |
| Țara de producere | Ucraina |
| Culoare principală | gri |
| Pernă | 40x60 cm |
| Desen | animale |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 90x110 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 90x110 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 120x15 cm, 30x30(9) cm |
| Perete protector | da |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Material | bumbac , hollofayber , softfiber |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000099646 |
Fără întrebări până acum.




