Lenjerie de pat pentru copii Veres Teddy Girl-2 (220.37)
- Producator:
- Cod produs:94745
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 6 |
| Țara de producere | Ucraina |
| Culoare principală | roz |
| Pernă | 40x60 cm |
| Desen | urși |
| Cearceaf de pat | 60x120 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Specificații suplimentare | panglica bara de protectie |
| Cersaf cu elastic | da |
| Cerceaf pilota | 90x110 cm |
| Pilota | 90x110 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 30x30(7) cm, 120x15(1) cm |
| Perete protector | da |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Material | bumbac , hollofayber , velur |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Producător | Veres |
| Cod EAN | 2600000096478 |
Fără întrebări până acum.



