Lenjerie de pat pentru copii Polini Kids Zână Pe câmpie 7
- Producator:
- Cod produs:9139
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 7 |
| Culoare principală | verde |
| Pernă | 40x60 cm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Cearceaf de pat | 160x100 cm |
| Dimensiuni(generale) | 120x60 cm |
| Cerceaf pilota | 110x140 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 110x140 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 185х53 cm |
| Baldachin | da |
| Fata de perna | 40x60 cm |
| Material | bumbac , hollofayber |
| Număr de fețe de pernă | 1 |
| Producător | Polini Kids |
Fără întrebări până acum.






