Lenjerie de pat pentru copii Perina Elfetto Oval Milky White (ЭФО6.2-125х75)
- Producator:
- Cod produs:158222
- Available:În stoc300
| Elemente in set | 6 |
| Țara de producere | Bielorusia |
| Culoare principală | alb , maro |
| Pernă | 34x52 cm |
| Cearceaf de pat | 112x162 cm |
| Dimensiuni(generale) | 125x75 cm |
| Cerceaf pilota | 92x122 cm |
| Tip | set |
| Pilota | 90x120 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 37x326 cm |
| Fata de perna | 34x52 cm |
| Material | satin , poliester , eucalipt |
| Producător | Perina |
| Cod EAN | 4811599007075 |
Fără întrebări până acum.



