Dulap cu lavoar Montebella Set 50.02 800x500 Neo 585x385 Lemur
- Producator:
- Cod produs:10985
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Inălțime | 300 mm |
| Adâncime | 490 mm |
| Lavoar | da |
| Instalare | suspendat |
| Lăţime | 770 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Montebella |
Fără întrebări până acum.







