Telefon mobil Samsung SM-A736 Glalaxy A73 5G 8Gb/256Gb Light Green
- Producator:
- Cod produs:54324
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 5000 mAh |
| Rezolutie display | 2400x1080 |
| Tipul matricei de ecran | Super AMOLED Plus |
| Camera a patrulea | 5 Мп |
| Camera foto | 108 Mp |
| Dimensiuni | 163.7x76.1x7.6 mm |
| А doua cameră | 12 Mp |
| Cameră frontală | 32 Mp |
| Greutate | 181 g |
| Camera a treia | 5 Mp |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Încărcare rapidă | da |
| Tip | smartphone |
| Frecvenţă procesor | 2400 MHz |
| Număr de nuclee | 8 |
| RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 256 Gb |
| Materialul corpului | plastic |
| Slot memorie | da |
| Culoare | verde |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Samsung |
| Sistem de operare | Android 12.0 |
| Cod EAN | 8806094144420 |
| Diagonala display | 6.7 inch |
Fără întrebări până acum.


