Disc de șlefuire Verto 61H607
- Producator:
- Cod produs:57158
- Available:În stoc300
| Diametru | 200 mm |
| Aplicație | metal |
| Tip | disc de șlefuire |
| Grosime | 20 mm |
| Producător | Verto |
| Diametrul alezajului | 20 mm |
| Cod EAN | 5902062070791 |
| Cantitate | 2 buc. |
| Viteza admisibilă de rotație | 3300 rot/min |
Fără întrebări până acum.



