Suport prosop Imprese Valtice 100320
- Producator:
- Cod produs:28561
- Available:În stoc300
| Lățimea | 7 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 3.5 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 5.1 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | alama |
| Culoare | crom |
| Producător | Imprese |
Fără întrebări până acum.



