Comodă Fabrik Home Alister Alb Frasin
- Producator:
- Cod produs:158968
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | arțar |
| Material fațadă | PAL |
| Seria | Alister |
| Culoare fațadă | cenușă albă |
| Număr de uși | 1 |
| Inălțime | 85 cm |
| Adâncime | 39 cm |
| Lăţime | 98 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Număr de saltare | 4 |
Fără întrebări până acum.



