Scaun școlar Tisam Серый/Бук (90292HPL)
- Producator:
- Cod produs:89882
- Available:În stoc300
| Ajustarea înălțimii | da |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | gri |
| Materialul şezutului | placaj |
| Inălțime | 81.6 cm |
| Specificații suplimentare | Reglare de inaltime: 736-816 mm |
| Tip spătar | netapițat |
| Tip | scaun |
| Adâncime | 44.8 cm |
| Tip șezut | netapițat |
| Culoare şezut | fag |
| Lăţime | 38 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |
| Cod EAN | 2210000389083 |
Fără întrebări până acum.


