| Diametrul de tăiere al firului moale | 1.8 mm |
| Tipul | laterali |
| Diametrul de tăiere al firului tare | 1 mm |
| Lungimea | 100 mm |
| Materialul mînerului | cauciucate |
| Duritatea oțelului | 56-62 HRC |
| Producător | Yato |
| Materialul părții de lucru | oțel CR-V |
| Cod EAN | 5906083919534 |
Fără întrebări până acum.




