| Diametrul de tăiere al firului moale | 2 mm |
| Tipul | clești |
| Greutatea | 77 g |
| Lungimea | 140 mm |
| Diametrul de tăiere al firului de tărie medie | 1.4 mm |
| Materialul mînerului | două componente |
| Producător | Knipex |
| Materialul părții de lucru | oțel |
| Cod EAN | 4003773081692 |
Fără întrebări până acum.

