Centrala termica Fondital Antea condens KC 28kw
- Producator:
- Cod produs:104333
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 700x400x250 mm |
| Clasa de protecție | IPX4D |
| Greutate | 32 kg |
| Tiraj | închis |
| Zona încălzită | 280 m² |
| Culoare | alb |
| Putere nominală | 28 kW |
| Temp. a.c.m. la ieşire reglabilă | 35-57 °C |
| Număr de circuite | 2 |
| Garanție | 24 luni |
| Debit apă caldă Δt=30°C | 15 l/min |
| Centrala în condensare | da |
| Randament | 105.5 % |
| Producător | Fondital |
| Vas de expansiune | 9 litri |
Fără întrebări până acum.


