Masă consolă Mobildor-Lux Paola Black/Wood
- Producator:
- Cod produs:135764
- Available:În stoc300
| Culoarea rafturi | lemn |
| Material carcasă | PAL , metal |
| Culoare carcasă | negru |
| Seria | Paola |
| Inălțime | 104 cm |
| Adâncime | 35 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
Fără întrebări până acum.


