| Dimensiune sateliti (ÎxLxA) | 11.5x10.4x17.6 cm |
| Material carcasă | MDF , plastic |
| Greutate | 7.2 kg |
| Ieşire căşti | da |
| Putere totală (RMS) | 80 W |
| Tip Sistem | 5.1 |
| Raport semnal/zgomot > | 70 dB |
| Dimensiune subwoofer | 19.3x28.2x29.8 cm |
| Culoare | negru |
| Telecomandă | fără fir |
| Garanție | 24 luni |
| Illuminarea | da |
| Producător | F&D |
| Cod EAN | 6924053404858 |
| Răspuns în frecvenţă | 120 - 20000 Hz |
Fără întrebări până acum.



