Ceainic Fissman Fiona 5906
- Producator:
- Cod produs:125351
- Available:În stoc300
| Diametru | 20.5 cm |
| Dimensiuni | 24х20.5х22 cm |
| Materialul carcasei | inox |
| Volum | 2.75 l |
| Baza | inducție |
| Inălțime | 24 cm |
| Aspect | mat |
| Mâner detașabil | nu |
| Materialul mânerulu | inox |
| Culoare | inox |
| Temperatura maximală | 200 °C |
| Fluier | da |
| Masă | 1.093 kg |
| Baza cu inducţie | da |
| Producător | Fissman |
| Cod EAN | 4895204159069 |
Fără întrebări până acum.

