Vibrator pentru beton RTRMAX RTM3914
- Producator:
- Cod produs:65997
- Available:În stoc300
| Greutate | 6.3 kg |
| Tip | vibrator |
| Lungimea axului | 4000 mm |
| diametrul vibrator | 60 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Numărul de vibrații | 16000 rot/min |
| Producător | RTRMAX |
| Alimentare | din rețea |
Fără întrebări până acum.

