Ventuza pentru sticla Shijing P623
- Producator:
- Cod produs:64836
- Available:În stoc300
| Greutate | 5 kg |
| Tip | ventuză pentru faianță |
| Material | aluminiu , cauciuc |
| Capacitate de ridicare | 190 kg |
| Suitcase | da |
| Numar ventuze | 2 buc. |
| Diametru ventuzei | 200 mm |
| Producător | Shijing |
Fără întrebări până acum.





