Ventiloconvector Flowair Leo S1
- Producator:
- Cod produs:104487
- Available:În stoc300
| Debitul maxim al aerului | 2300 m³/h |
| Numărul de rânduri a încălzitorului | 1 |
| Greutatea | 9.5 kg |
| Dimensiuni | 48x55x34.5 cm |
| Diametrul țevilor de legătură | 1/2" |
| Tip | aerotermă |
| Regimuri de lucru | încălzire |
| Distanța maximă curentului de aer | 16 m |
| Clasa de protecție IP | IP54 |
| Țara producătoare | Polonia |
| Culoare | gri |
| Producător | Flowair |
| Nivelul de zgomot | 56 dB |
| Puterea de încălzire | 12.8 kW |
Fără întrebări până acum.


