Ventilator de perete Horoz 500.010.120
- Producator:
- Cod produs:75620
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 47 dB |
| Viteza de rotatie | 1900 rp/m |
| Max. flux de aer | 120 m³/oră |
| Tipul de construcție | axial |
| Diametrul găurii de montare | 120 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Țara producătoare | Turcia |
| Culoare | gri |
| Consumul de energie | 15 W |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000981359, 8699490908051 |
| Numire | de uz casnic |
Fără întrebări până acum.

