Ventilator de perete Dospel Euro 1 (007-0051)
- Producator:
- Cod produs:143831
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Viteza de rotatie | 2650 rp/m |
| Max. flux de aer | 100 m³/oră |
| Tipul de construcție | axial |
| Greutate | 0.3 kg |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Inălțime | 98 mm |
| Voltaj | 230 V |
| Lăţime | 98 mm |
| Culoare | alb |
| Consumul de energie | 15 W |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dospel |
| Numire | de uz casnic |
Fără întrebări până acum.

