Ventilator de perete Blauberg Centro MZ200L
- Producator:
- Cod produs:104012
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 49 dB |
| Viteza de rotatie | 2850 rp/m |
| Max. flux de aer | 940 m³/oră |
| Tipul de construcție | canal |
| Greutate | 5.43 kg |
| Diametrul găurii de montare | 200 mm |
| Intervalul temperaturii aerului | -25 +50 °C |
| Adâncime | 245 mm |
| Voltaj | 230 V |
| Grad de protecție | 44 IP |
| Lăţime | 340 mm |
| Țara producătoare | Germania |
| Culoare | crom |
| Consumul de energie | 177 W |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blauberg |
| Numire | industrial |
Fără întrebări până acum.

