Ventilator de carcasă DeepCool MF120 GT
- Producator:
- Cod produs:136068
- Available:În stoc300
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Numărul de ventilatoare | 3 |
| Dimensiuni ventilatorului | 120x120x27 mm |
| Viteza ventilatorului | 500 - 1800 rpm |
| Greutate | 180 g |
| Tip de conector | 4 pin |
| Flux de aer | 60 CFM |
| Backlight color | RGB |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeepCool |
| Cod EAN | 6933412710493 |
Fără întrebări până acum.


